Začněte tančit!

Roztančíme Vaše kroky v malé skupince
párů pod vedením zkušených lektorů.

Kurzy cvičení a taneční kurzy pro ženy FB

O NÁS

Naše taneční a pohybové studio Stabil studio jsme založili na jaře 2007, a už na podzim jsme otevřeli dva taneční kurzy pro dospělé. Nejdříve jsme učili jenom v neděli, ale brzy jsme začali pro vznikající zájem o naše taneční kurzy učit další dny. No a nyní už učíme i několikrát denně.

Velmi nás těšil zájem o výuku společenského tance v našem studiu a tak jsme náš tým posílili o šikovné lektory, kteří nám pomáhají s láskou a neutuchajícím nadšením učit zájemce o společenský tanec krok za krokem.

Když jsme začali učit, měli jsme za sebou pět let dennodenních tréninků, množství mezinárodních soutěží a také spoustu workshopů s našimi trenéry.

Od té doby jsme se však díky vám posunuli – vytančili jsme si ve standardních tancích v seniorské kategorii mezinárodní třídu, stali jsme se několikanásobnými vicemistry České republiky, zúčastnili jsme se několika mistrovství světa a v roce 2008 jsme se dostali na 22. místo v celosvětovém žebříčku světových párů.

Také jsme se vzdělávali, zúčastnili jsme se workshopů s nejlepšími trenéry světa, Jirka obhájil trenéra III. třídy v ČSTS. Také jsme se stali amatérskými členy Svazu učitelů tance, s kterým spolupracujeme a zúčastňujeme se vzdělávacích kongresů.

Naše neustálé vzdělávání nás učí novým, zajímavým postupům výuky společenského tance, tak, aby se výuka stala zábavou a radostí.

Pokud budete mít zájem naše zkušenosti vyzkoušet, velmi rádi vás přivítáme na tanečním parketu.

Naše krédo výuky se shoduje se zásadami učitelé národů J. A. Komenského :
Úspěšně učí ten, kdo zároveň pobaví a zaujme.
Vždyť citové vztahy tvoři polovinu nás, buď nás k něčemu přitahují nebo nás od něčeho odpuzují.
Když ducha nic neláká, nic tam netíhne a kam netíhne, tam je tlačen proti své vůli.  

 

 Zina a Jirka Čechovi, profesionální lektoři společenského tance, majitelé tanečního studia

Co je nového

 • DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI

  prosinec 2023

  Číst dál

 • AKTUALITY NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

  říjen 2023

  Číst dál

 • PŘIJĎTE SI ZATANCOVAT POD LETNÍ OBLOHOU!

  červenec - srpen 2022

  Číst dál

Všechny aktuality
SPLŇENÝ SEN - AFRIKA

Syn David s přítelkyní Marikou se rozhodli splnit si svůj velký sen a začátkem června vyrazili na cestu napříč Afrikou. Svoje zážitky pilně natáčí a každé úterý uveřejňují na Stream.cz. Pokud vás jejich příběh zajímá, přikládáme odkaz - https://www.stream.cz/porady/busny

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek